بازی مدیریت هتلداری .رستوران داری و کافی شاپ داری

dvd هتلداری اصول مدیریت هتل و رستوران Hotel با جدیدترین ترفندهای هتلداری روز جهان در فروشگاه ایران شف .تعدادمحدود می باشد برای خرید تماس بگیرید


مدیران هتل.دانشجویان هتلداری.استادان هتلداری.دانشگاه های هتلداری.پرسنل هتلداری.و علاقه مندان به هتلداری ما شمارا با جدیدترین راهکارهای مدیریتی آشنا میکنیم.


با خرید یک dvd شماو پرسنل شمارا را به عنوان مالک و مدیر هتل های درجه یک دنیا از بدو تصمیم برای سرمایه گذاری در صنعت هتلداری تا ساخت هتل و پذیرایی از میهمانان و ارائه خدمات در بخشهای مختلف هتل از جمله،دربان،فرانت آفیس،رستورانها،کافی شاپها،بخش خانه داری،لاندری،اپراتور،و میهمانان حتی در حال اعتراض به نحوه سرویس دهی پرسنل هتل و هزاران آیتم دیگر ...
با خرید این برنامه شمارا با جدیدترین و استانداردترین متد مدیریت هتلهای روز دنیا آشنا خواهیم کرد


پس از موفقیت بازی Hotel Giant در سال 2002 و با ایده ی فوق العاده ی شرکت Jowood وارد بازار شد و بسیار هم مورد توجه علاقه مندان به بازیهای مدیریتی قرار گرفت. این بار و در اواخر سال 2008 بازی Hotel Giant 2 وارد بازار شده است ! هر چند در این لحظه که این یادداشت نوشته می شود، چند روزی بیشتر از انتشار این بازی نگذشته و هنوز بازتابی از این بازی دیده نشده، اما با توجه به تجریه ی نگارنده در حوزه ی بازیهای کامپیوتری، مخصوصاً بازیهای مدیریتی، به نظر می رسد که این بازی نظر خیلی ها را به خود جلب کند.


به هر حال علاقه مندان با بازیهای Business Strategy و Business Simulation افراد خاصی هستند ! و بازیهای کمتری در این یبک منتشر می شود، اما مطمئن باشید که بازی Hotel Giant 2 نظر شما را جلب خواهد کرد.


به طور کلی در بازی Hotel Giant 2 شما مدیریت یک هتل را از A تا Z بر عهده خواهید داشت ! و همه چیز بر عهده ی شما خواهد بود ! توضیحات کامل را در صفحه ی اختصاصی همین بازی در سایت فروشگاه بخوانید. کلیک کنید.


شماره حساب جهت خرید dvd هتلداری

92/13629666 جام ملت به نام فرهود زعفری


قیمت کالا 100000 ریال

/ 0 نظر / 51 بازدید